Aschau – 3.8. 2012 pátekRáno se probouzíme do deště, vypadá to na odpočinkový den. Kolem jedenácté přestává pršet a Ivča se tááák nudí. Nejdřív, že se půjdeme podívat na koně … ale nakonec jedeme vlakem do Zellu  jen my dvě, dámská jízda. Dáváme zmrzlinu, koukneme do obchodů, zajdeme na hřiště  a už zase já se nudíííím. Tak rychlé volání tátovi, že to jeho odpočívání už by mohlo stačit, ať dofrčí za náma. Dovezl badminton a začíná ta pravá zábava. Ti dva lítají po hřišti, já fotím, čtu si …. Za dvě hodiny jsou úplně zpocení, ulítaní ale spokojení. Počasí nám dělá radost, po dešti není ani památky, modré nebe a teploučko. Ivka se na hotelu cáká, potápí a loví ze dna kamínky. U hotelu není klasický bazen, ale koupací přírodní jezero, rybník. 

A taky je pátek, to znamená že večer je grilovací párty s živou hudbou. To je vážně zážitek J. O jídle ani nemluvím, to je pecka. Atmosféra úžasná. Strašně se nasmějeme. Ivka si střihne jedno taneční sólo. A pak i s taťkem doprovází kapelu ozembouchem J.  Asi v půlce večera, předávají majitelé hotýlku jako poděkování listiny a drobné dárky trvalým hostům. Je tam jeden stařičký pár, který byl na hotelu již třicetkrát. Je to nepochopitelné, ale tak nějak to přesně dokresluje náš pocit. Je tady strašně příjemně. 

nejdřív to vypadalo, že s "raketou" v ruce to bude celá maminka :-)))
měla jsem za úkol počítat výměny .... mami počítej 
tak já počítala ... 
Ivka podává ... nula, nula, nula ... jedna, nula 
táta podává ... jedna, nula, další podání jedna, nula ... 
po dvou hodinách ... počítám jedna, dva, tři, čtyři, pět, Ivko pecku, šest, sedm, drž sééé osm, tatine za tebou, devět ..... šestnáct, sedmnáct :-))) 
paráda 
zlatíčko neškleb se ... ono to půjde :-)

jooooo, fakt to jde !!
a teď ti s láskou ukousnu hlavu :-D
koupání v hotelovém jezeře ... foceno z balkonu 
a tady dva obrázky z večera, externí blesk zůstal doma, no tam mu bylo dobře

0 komentářů:

Používá technologii služby Blogger.

Search This Blog

 

Blogger news

About